Jestem psychologiem pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia ze specjalnością Sądowo-Penitencjarną na Uniwersytecie Gdańskim (nr dyplomu 138 727). Dokształcałam się podczas studiów podyplomowych i licznych kursów.

Doświadczenie zawodowe od kilkunastu lat zdobywałam w placówkach medycznych i edukacyjno – terapeutycznych, poradniach psychologicznych oraz fundacjach i stowarzyszeniach.

Stale rozwijam swoje umiejętności i regularnie uczestniczę w superwizji.

Obecnie jestem podczas procesu certyfikacji na psychoterapeutę w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Certyfikaty

Wybrane opinie

(pozyskane z portalu Znany Lekarz)

Polecam gabinet psychologiczny p. Anny . Udałem się tam, bo miałem milion spraw na głowie i brak sił. Po kilku spotkaniach znaleźliśmy rozwiązania i udało się dojść do jakiejś życiowej równowagi. Czasem niewiele trzeba, żeby coś zrozumieć. Za to zawsze trzeba mieć dobry plan.

Janusz

Zgłosiłam się do psychologa podczas rozwodu i bardzo mi to pomogło . Pani Ania uważnie słucha, jest empatyczna i wspierająca. Zyskałam pewność siebie którą dawno temu utraciłam, a której tak bardzo potrzebowałam. Myślałam, że moje życie się już nigdy nie zmieni.

Katarzyna, Your Content Goes Here

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad podjęciem terapii TSR. W końcu się odważyłam i już po pierwszym spotkaniu otworzył mi się umysł. Jestem ciekawa kolejnych spotkań i jak to się potoczy.

Aleksandra, Your Content Goes Here
Więcej opinii

Umów się na wizytę online.

Umów się na wizytę online.

Wybierz swój dogodny termin klikając w przycisk poniżej:

Umów